برای تغییر این متن به تنظیمات قالب مراجعه کنید
برای تغییر این متن به تنظیمات قالب مراجعه کنید
 • مطالب اخیر سایت
 • مطالب محبوب سایت
 • آخرین ارسال های انجمن

  Firefox Ultimate Optimizer 2013

  Firefox Ultimate Optimizer 2013

  Firefox Ultimate Optimizer 2013 نرم افزاری است با قابلیت های فراوان که از استفاده زیاد مرورگر Firefox از اطلاعات سیستم و اطلاعات سخت افزاری (Cpu , Ram) جلوگیری می کند. Firefox Optimizer Ultimate می تواند بر روی سیستم شما نصب شود و سرعت کار سیستم شما را در هنگام استفاده از نرم افزار Firefox افزایش دهد. با این نرم افزار استفاده Firefox از اطلاعات سیستم به طور قابل توجه ای کاهش می یابد در حالی که شما مثل قبل در حال استفاده مداوم از Firefox هستید.

  ادامه مطلب

  تاریخ: 1392/مهر/29
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 1345
  MyDefrag 4.3.1 Final

  MyDefrag 4.3.1 Final نرم افزاری است با قدرت بالا که این توانایی را به کاربر می دهد تا به صورت کامل و دقیق هارد دیسک خود را یکپارچه سازی نماید. این نرم افزار با سرعت بالا و اتوماتیک عمل Defrag را برای بهینه سازی هارد دیسک انجام می دهد و کار با آن بسیار آسان می باشد. از قابلیت های دیگر این نرم افزار می توان به توانایی یکپارچه سازی فلش دیسک ها، مموری ها و هر حافظه ای که قابلیت ذخیره سازی اطلاعات را دارد اشاره نمود.

  MyDefrag

  ادامه مطلب

  تاریخ: 1392/مهر/5
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 994
  CCleaner Business Edition 4.06.4324 + Portable

  CCleaner Business Edition 4.06.4324 نرم افزاری است که فایل های اضافی و بدردنخور را از Internet Explorer, Windows Explorer و بخش های دیگر کامپیوتر شما پاک می کند. این نرم افزار هم چنین می تواند بسیاری از دیگر برنامه های نصب شده بر روی سیستم را شناسایی کرده و آثاری را که شما از فعالیت بر روی آنها به جا گذاشته اید از بین ببرد، برنامه هایی همانند: Opera، Firefox؛ Microsoft Office، Nero، Alcohol 120%، Yahoo toolbar، Google toolbar، Download accelerator، Multimedia Player های مختلف و صدها برنامه دیگر. CCleaner برخلاف سایر نرم افزار ها در حذف این گونه فایل ها و اطلاعات خود سرانه عمل نمی کند، که در نتیجه آن شما چیزی را از دست بدهید که نمی خواستید، بلکه این امکان را به شما می دهد تا دقیقاً مشخص کنید به دنبال حذف کدام دسته از فایل ها و اطلاعات هستید.

  CCleaner

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 886

   

  صفحات سایت
  >>    1    <<