برای تغییر این متن به تنظیمات قالب مراجعه کنید
برای تغییر این متن به تنظیمات قالب مراجعه کنید
 • مطالب اخیر سایت
 • مطالب محبوب سایت
 • آخرین ارسال های انجمن

  XMedia Recode 3.1.7.2 + Portable

  XMedia Recode 3.1.7.2 نرم افزاری است برای تبدیل کاملا سودمند که ده ها فرمت ویدئویی و همچنین فرمت های خاص ویدئو موبایل را پشتیبانی می کند. این نرم افزار رابط کاربری ساده ای دارد، این نرم افزار بسیار قدرتمند است و با فرمت های مختلفی کار می کند و تنظیمات کاملی برای  تبدیل ویدئو های مختلف دارد که کوچک ترین نکات را پشتیبانی می کند. XMedia Recode همچنین دارای ویدئو پلیر داخلی برای پیش نمایش ویدئو هایی که برای تبدیل انتخاب شده اند می باشد، کار با این نرم افزار بسیار آسان است، تنها کافی است فایل های مورد نظرتان را باز کنید و فرمت خروجی را متناسب با نیازتان انتخاب کنید.

  xmedia recode

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 1135
  StartIsBack 2.1.2 Final

  StartIsBack

  StartIsBack 2.1.2 Final حتما شما نیز هنگام کار با ویندوز 8 متوجه تغییر بزرگی در رابط کاربری آن شده اید. که عبارت است از حذف منوی استارت از این ویندوز و از آنجایی که بسیاری از کاربران ویندوز از همان نسخه های ابتدایی ویندوز تا ویندوز 7 به این منوی پرکاربرد دسترسی داشته اند ممکن است از این تغییر به علت دشوار شدن دسترسی به قسمت های مختلف ویندوز در سیستم عامل جدید ناراضی بوده و به دنبال راهکاری برای بازگرداندن این منو باشند، Start Is Back به شما کمک می کند تا این مشکل را به راحتی رفع نموده و دکمه استارت ویندوز را در ویندوز 8 بازگردانید.

   

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 701
  Google Play Services 3.2.64

  Google Play Services 3.2.64 نرم افزاری است محبوب و کاربردی برای دستگاه های اندروید می باشد که توسط آن می توانید تمام بازی ها و نرم افزارهای گوگل پلی را اندروید خود داشته باشید. این برنامه دسترسی شما را به تنظیمات گوگل را میسر می‌سازد. نقشه‌های بهتر و کارائی بهبود یافته و برخی برنامه‌های شرکت گوگل از جمله برنامه تازه منتشر شده Keep و Hangouts برای اجرا نیازمند نصب این برنامه هستند.

  google Play Services 3.2.64

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 825
  CCleaner Business Edition 4.06.4324 + Portable

  CCleaner Business Edition 4.06.4324 نرم افزاری است که فایل های اضافی و بدردنخور را از Internet Explorer, Windows Explorer و بخش های دیگر کامپیوتر شما پاک می کند. این نرم افزار هم چنین می تواند بسیاری از دیگر برنامه های نصب شده بر روی سیستم را شناسایی کرده و آثاری را که شما از فعالیت بر روی آنها به جا گذاشته اید از بین ببرد، برنامه هایی همانند: Opera، Firefox؛ Microsoft Office، Nero، Alcohol 120%، Yahoo toolbar، Google toolbar، Download accelerator، Multimedia Player های مختلف و صدها برنامه دیگر. CCleaner برخلاف سایر نرم افزار ها در حذف این گونه فایل ها و اطلاعات خود سرانه عمل نمی کند، که در نتیجه آن شما چیزی را از دست بدهید که نمی خواستید، بلکه این امکان را به شما می دهد تا دقیقاً مشخص کنید به دنبال حذف کدام دسته از فایل ها و اطلاعات هستید.

  CCleaner

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 884
  ProcessKO 3.04 x86/x64

  ProcessKO

  ProcessKO 3.04 حتما تا به حال در موقعیتی قرار گرفته اید که حتی Task Manager ویندوز قادر به بستن پردازش یا نرم افزاری که با آن به مشکل خورده اید نباشد، ProcessKO نرم افزاری قدرتمند است که  شباهت زیادی به Task Manager ویندوز دارد و پردازش هایی که به سختی بسته می شوند را به راحتی از بین می برد این نرم افزار بر روی Try ویندوز قرار می گیرد و با کلیک باز می شود و لیستی از پردازه هایی که بر روی سیستم عامل بارگذاری شده اند را نمایش می دهد اما دقت کنید که برای بستن آنها باید دقیقا بدانید سیستم عامل هر نرم افزار را با چه نامی اجرا می کند این نرم افزار همچنین نرم افزارهایی که بیشتر باعث مشکل می شوند را شناسایی می کند و آنها را در لیست مشخص قرار می دهد.

   

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 817
  Subtitle Workshop 6.0a Build 130825

  Subtitle Workshop 6.0a Build 130825 نرم افزاری است که با گسترش فرمت های گوناگون تصویری از جمله DivX و حجم بسیار مناسب آنها، گرایش کاربران به فیلم هایی با حجم کمتر و کیفیت بالاتر افزایش پیدا کرده است. هر ساله فیلم های زیادی به زبان گوناگون ساخته و وارد بازار می شود. اما بسیاری از بینندگان به دلیل نداشتن آشنایی به زبان های مختلف قادر به درک صحیح موضوع فیلم نمی باشند. تنها راه حل موجود برای رفع این مشکل استفاده از فایلهای زیرنویس است. گاهی ممکن است فایل زیرنویس مورد نظر با فیلم هماهنگ نبوده یا اینکه قسمتی از آن اشتباه ترجمه شده باشد و شما بخواهید آنرا اصلاح کنید. Subtitle Workshop در واقع  یکی از قدرتمند ترین برنامه های ساخت و ویرایش زیرنویس برای فیلم های ویدیویی بوده و می توانید متناسب با فیلم مورد نظر تعداد فریم ها، زمان نمایش یا پنهان شدن خط های زیرنویس و ... را تنظیم نمود و آن را در فرمت های گوناگون ذخیره کنید.

  Subtitle Workshop

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 920
  QuickTextPaste 2.14

  QuickTextPaste


  QuickTextPaste 2.12
  نرم افزاری است بسیار مفید و رایگان که به شما امکان اختصاص کلید میانبر برای تایپ متون دلخواه را می‌دهد. به این صورت که اگر عبارت خاصی وجود دارد که مکررا مجبور به تایپ آن هستید، می‌توانید به جای اتلاف وقت برای تایپ آن، تنها با یک کلیک این کار را انجام دهید. حتی اگر این متن آدرس ایمیلتان باشد حداقل سه ثانیه در زمان صرفه جویی کرده‌اید.

   

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 682

   

  صفحات سایت
  >>    1   2   3   4   5   6   7    <<