برای تغییر این متن به تنظیمات قالب مراجعه کنید
برای تغییر این متن به تنظیمات قالب مراجعه کنید
 • مطالب اخیر سایت
 • مطالب محبوب سایت
 • آخرین ارسال های انجمن

  AutoHideDesktopIcons 2.25

  AutoHideDesktopIcons

  AutoHideDesktopIcons 2.25 نرم افزاری است رایگان و کاربردی که می توانید از طریق آن آیکن های دسکتاپ خود را طی یک زمان مشخص مخفی کنید، به طور مثال اگر شما به مدت 5 ثانیه فعالیتی بر روی دسکتاپ خود انجام ندهید برنامه آیکن های دسکتاپ شما را مخفی می کند و در صورتی به آیکن های دسکتاپ نیاز داشتید با فشردن یکی از دکمه های موس آیکن ها ظاهر میشوند. این برنامه دارای تنظیماتی مثل تعیین مدت زمان انتظار و تعیین دکمه موس برای نمایش دسکتاپ می باشد.


  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 641
  HTC Sync 3.3.53

  HTC Sync HTC Sync 3.3.53 برنامه ای برای ارتباط و همگام سازی گوشی های اندرویدی HTC با کامپیوتر می باشد. شما می توانید از این برنامه برای همگام سازی مخاطبین Outlook، تقویم، مخاطبین Outlook Express و بوک مارک های مرورگر وب خود بین کامپیوتر و دستگاه HTC خود استفاده نمایید. همچنین امکان نصب برنامه های جانبی اندرویدی روی دستگاه و انتقال تصاویر، ویدیو ها، اسناد، آهنگ ها و لیست پخش روی گوشی شما را دارد.

  HTC Sync

   

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 1472
  Reg Organizer 6.25 Final + Portable

  Reg Organizer 6.25 Final نرم افزاری است قدرتمند برای مدیریت و بهینه سازی رجیستری ویندوز. رجیستری در ویندوز یکی از بخش های مهم و حیاتی آن است که با در دست گرفتن کنترل آن , به گونه ای کنترل بسیاری از بخش های ویندوز را در دست گرفته ایم قادر به تغییرشان هستیم .Reg Organizer که از A-SOFT دانلود می کنید. نام نرم افزار مناسبی برای در دست گرفتن کنترل رجیستری و سازماندهی آن می باشد. این محصول وب سایت ChemTable دارای چندین و چند ابزار قدرتمند و مفید برای بهینه سازی رجیستری ویندوز است , ابزار هایی چون Registry editor , Registry Cleaner , Registry search و ... است.

  Reg Organizer

  ادامه مطلب

  نویسنده: a-soft
  بازدید: 884
  ZoneAlarm Free Firewall 11.0.780.000

  ZoneAlarm Free Firewall 11.0.780.000 یکی از قدیمی ترین نرم افزارهای دیوار آتش و نسخه رایگان آن یکی از بهترین نرم افزارهای کاملا Free جهت عمل کرد مکمل آنتی ویروس و حفاظت کامپیوترهای شخصی میباشد. ZoneAlarm یک نرم افزار کاملا رایگان حفاظتی بوده و صرفا هم به عنوان فایروال یا دیوار آتش شناخته می گردید ولی موفقیت های بسیار درخشان آن سبب گردید در اندک زمانی تیم توسعه نرم افزار که شاید در آن هنگام تنها به عنوان یک تیم آماتور شناخته می گردید ، با بنیان موسسه ZoneAlarm و گسترش محصولات خود به نسخه های آنتی ویروس و اینترنت سکیوریتی ، محصولات تجاری خود وارد بازار رقابت فشرده محصولات امنیتی نمایند. البته نسخه رایگان دیوار آتش همچنان در لیست محصولات ZoneAlarm قرار داشت ولی تا یکی دو سال گذشته مورد توجه جدی مدیران موسسه قرار نداشت و تنها محدود گردیده بود به یک نرم افزار بسیار کم حجم ( حدود یک مگابایت ) که فقط میتوانست IP کابران را در شبکه محو نماید. خوشبختانه در یک سال گذشته رقابت شدید بین محصولات امنیتی و وجود محصولات رایگان از رقیبان قدرتمندی چون Comodo Firewall و Outpost Firewall سبب گردید ZoneAlarm نیز با یک تجدید نظر اساسی در نسخه Free خود آن را سطح مطلوبی از نظر رقابت با سایر محصولات مشابه قرار دهد.

  ZoneAlarm-Free-Firewall

  ادامه مطلب

  موضوع: امنیتی , عمومی
  تاریخ: 1392/مرداد/31
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 756
  AppMgr Pro III 3.19

  با استفاده از AppMgr Pro III (App 2 SD) 3.19 این نرم افزار اندروید می توانید برنامه های موجود در گوشیتان را از حافظه گوشی به کارت حافظه انتقال بدهید. از ویژگی های این نرم افزار می توان به انتقال تک تک یا کلی برنامه ها از حافظه گوشی به کارت حافظه و برعکس، ایجاد لیستی از برنامه های قابل انتقال و غیر قابل انتقال، پنهان کردن نرم افزار هایی که تمایل ندارید دیگران ببینند، نمایش حافظه در دسترس و… اشاره کرد.

  App-2-SD-Pro

  ادامه مطلب

  تاریخ: 1392/مرداد/31
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 951
  Smart AppLock 3.2.3

  با Smart AppLock 3.2.3 بر روی برنامه ها، بازی ها، SMS ها، ایمیل ها، عکس ها و ... رمز یا الگو قرار دهید تا از دسترسی دیگران به اطلاعات شخصی خود جلوگیری کنید.

  Smart AppLock

  ادامه مطلب

  تاریخ: 1392/مرداد/29
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 1282
  Taskbar Pinner 2.0

  Taskbar Pinner

  Taskbar Pinner 2.0 آیا تا به حال شده که بخواهید به جز برنامه ها، چیزهای دیگری را هم به تسکبار ویندوز Windows 7, 8 پین کنید!؟ به صورت پیش فرض ویندوز به شما اجازه نمیدهد که فایل ها و پوشه ها را به نوار وظیفه پین کنید، البته شما می توانید آنها را در Jump list بچسبانید، اما ممکن است شما بخواهید صفحات وب و یا فایل های مختلف خود (موسیقی، فیلم، عکس) را به Taskbar پین کنید، که متاسفانه ویندوز به شما این اجازه را نمیدهد! شما با کمک این برنامه کاربردی میتوانید تا هر چیزی، از تصاویر گرفته تا منوی چاپگر و فایل ها، پوشه ها، و حتی وب سایتها را به Taskbar ویندوز بچسبانید .

   

  ادامه مطلب

  تاریخ: 1392/مرداد/23
  نویسنده: a-soft
  بازدید: 879

   

  صفحات سایت
  >>    ...   2   3   4   5   6   7    <<